Spor Giyimde 2016 Modası

Spor Giyimde 2016 Modası

Spor giyim 2016’da sadelikten uzaklaşıyor. Uzun zamandır giyilen sade, düz renkli ve minimal kıyafetler yerini desenlere ve çoklu renklere bırakıyor. Spor Giyimde 2016 Modası çok hareketleniyor.
Spor hayatımızın vazgeçilmezi. Ama çoğumuz için her zaman iyi görünmek ve şıklığımızdan ödün vermemek de vazgeçilmez bir şey. Bu iki önceliği bir araya getiren şeylerse elbette spor giyimdir. Spor yaparken aynaya her baktığınızda kendinizi daima iyi hissetmeniz için, seçenekler arasından kendinize en uygununu seçmek için birçok çeşidi vardır.
Taytlar
Taytlar artık daha hareketli. Eskiden düz bir siyah, lacivert, mor veya başka bir renk olan taytlar artık hareketli desenlere sahip. Spor atletle beraber takım olarak giyenler için, üstü de aynı desende. Hatta bazı takımlar, bu tayt-üst takımını yine aynı desene sahip bir spor ceketiyle tamamlıyor.
En çok tercih edilen renkleri ise siyah-beyaz, mor beyaz, lacivert-kırmızı, yeşil-mor gibi renkler. Bazen bu taytlar, bacaklara dik olacak şekilde taytın yan tarafından inen şeritlere sahip oluyor. Şortlar da taytların modasını paylaşıyor.
Atletler
Spor atletleri veya sutyenleri, askıları bakımından çekici bir yenilik geçiriyorlar. Düz iki askı yerine bir sürü çapraz ya da paralel askıları oluyor. Turkuaz, koyu mavi ve siyah, bu sene en çok tercih edilen renkler arasında.

2017 Spor Ayakkabı Modelleri
Ayakkabılar yürüyüş ayakkabısı, boks ayakkabısı, spor ayakkabısı diye kendi içlerinde ayrılsa da bu sene birleştikleri bir nokta var. O da üstleri gibi desenli olmaları. Dikkat çekici, patlayan renkler ve yıldız desenleri. Sarı, yeşil, siyah renkler de ayakkabılar üzerinde hâkimiyetini kuranlardan.

Basit yürüyüşlerde ise bol eşofman altları tercih ediliyor. Üst taraflarının kesimi bir şalvarı andıran, bacakları ve bacaklarının arası bol olan pamuklu pantolonlar ile hem sağlığınız korunuyor hem de rahat bir şıklık yakalıyorsunuz.

Enes Bey

Android ve mobil dünya ile ilgilenen 20 yaşında bir blogger :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir