İstanbul Arçelik Bayii ve Teknik Servis

İstanbul Arçelik Bayii ve Teknik Servis

Dünya genelinde her evin en temel gereksinimleri arasında yer alan beyaz eşya ürün gruplarından birisi olan çamaşır makineleri ile çamaşırları çok daha kısa süreler içerisinde ok daha kaliteli standartlarda yıkayabilmek mümkün oluyor. Ancak Arçelik çamaşır makineleri her ne kadar ileri nesil teknolojiye sahip olsa ve 1.sınıf kalitedeki malzemelerden üretiliyor olsa da iyi, kaliteli ve verimli bir kullanımı uzun ömürlü olarak sağlayabilmek için çamaşır makinesinin bakımını düzenli olarak gerçekleştirmek gerekiyor.

Elektrik ve su gibi farklı iki ana unsuru dijital ve mekanik bir yapıda bir araya getirmekte olan çamaşır makinesinde yabancı maddeler ile temasın yoğun şekilde yaşanması zamanla çeşitli sonuçların meydana gelmesine neden olabiliyor. Son derece doğal olan bu duruma yönelik olarak tüketicinin çamaşır makinesinin bakımını belirli periyotlar içerisinde yaptırması gerekiyor.

Ümraniye Arçelik Servisi teknik personellerimiz, Arçelik çamaşır makinelerinde özellikle birkaç yıkamada bir olacak şekilde bakımın gerçekleştirilmesini öneriyor. Özellikle çamaşır makinesinde yıkanan düğmeli ve tokalı gibi sert cisimleri içeren çamaşırlar, çamaşırlar içerisindeki bozuk para ve toka gibi çeşitli yabancı cisimler, yıkama esnasında koparak veya yerinden çıkarak makine içerisine kaçabiliyor.

Bu kaçan yabancı cisimler çamaşır makinesi içerisinde su tahliye pompası, su tahliye hortumu gibi parçalarda tıkanmalara neden olabildiği gibi bu sert cisimler mekanik aksamda da bozulmalara yol açabilir. Bu yüzden biz Dudullu Arçelik Servisi olarak, her çamaşır yıkama öncesinde çamaşırların bu tarz yabancı cisimlere karşı kontrol edilmesini öneriyoruz.

Bunun dışında çamaşır makinenizin bakımını yapmak için vakit bulamıyor veya çamaşır makinenizde hali hazırda meydana gelmiş bir arızalanma mevcut ise de Bulgurlu Arçelik Servisi merkezimize başvuruda bulunabilirsiniz.

Enes Bey

Android ve mobil dünya ile ilgilenen 20 yaşında bir blogger :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir