Yaşam Portalı Hayatınızı Kolaylaştırmaya Geliyor!

Hayatımızda bazen sorunlarımızın cevaplarını bulamayız. Heryerde araştırsak ta bir sonuca varamayız, işte bunun çözümü için bir proje yapılmış. Lafı uzatmadan sizlere anlatmak istiyorum, ilk önce sitenin adından başlayalım. Bu sitenin adı yaşam portalı. Genel olarak içeriğinde gündelik hayatımızı kolaylaştıracak bilgiler barındırıyor. Profesyonel ve alanında gelişmiş yazarlar sayesinde kısa ve doğru bilgiye kolayca erişiyorsunuz.

Onlarda sitelerinde kendilerini şöyle anlatmışlar.

“Bazen hayatımızda yapadığımız şeyler hakkında zorlanırız ve internette arayışa geçeriz. Karşımıza binlerce sonuç çıkar. Bu bilgilerin çoğu yanlış bilgiler olur ve güvenmek istemeyiz. Bundan dolayı güvenecek şeyler ararız. Tam bu sırada işe elimizi atma gereksiniminde bulunduk, yaşam ile alakalı sorularınıza cevap getirecek güvenilir bir platform geliştirdik. Soru sor kısmından sorularınızı soruyorsunuz ve bizde alanında profesyonelleşmiş yazarlarımıza cevaplatıyoruz. Bu sayede soruyu soran kişinin isminide belirtiyoruz. Yani sizle aynı sorunu yaşayan kişiler de sitemize girip sorunu çözebiliyorlar.”

Bende kendim takip ettiğim için sizlerle paylaşma gereksinimi duydum. Eğer sevdiyseniz yasam.gen.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Enes Bey

Android ve mobil dünya ile ilgilenen 20 yaşında bir blogger :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir